Thermacell sääsepeletaja

Vaata, kuidas see toimib

Osta meilt VB100 juhtmevaba tolmuimeja

Ostame sinu vana tolmuimeja 300€ eest.

Kampaania tingimused

Osta meilt VR300 Robottolmuimeja

Ostame sinu vana tolmuimeja 300€ eest.

Kampaania tingimused

Goodnature hiire-ja rotilõks

Uus toode! Eestis testitud.

Püüa hiiri

Populaarsed tooted

Avasta enda jaoks varstolmuimeja eelised ja võimalused

Väike, ent asendamatu seade igas majapidamises – nii võib lühidalt kokku võtta varstolmuimeja olemuse. Hoolimata oma kompaktsetest mõõtudest, on varstolmuimeja ehk akutolmuimeja väga võimekas abiline kodus, eriti kui sul juhtuvad olema lapsed või lemmikloomad, kelle pärast võib olla vajalik tavapärasest sagedamini põrandaid või diivaneid ja tugitoole puhastada. Vaatamata oma väikesele mõõdule, on varstolmuimeja piisavalt võimas, et nii kõvad põrandapinnad kui ka pehmed vaibad kaunilt puhtaks teha. Kiired koristustööd on varstolmuimega oluliselt mugavamad ja meeldivamad.

Loe lähemalt …

Robottolmuimeja vs tolmuimeja – kumb valida?

Robottolmuimejad on viimastel aastatel teinud läbi suure arenguhüppe. Nad on muutunud aina võimsamaks ja võimekamaks ning saanud paljudes majapidamistes asendamatuks seadmeks. Robottolmuimejad on kompaktsed ja ei võta kodus palju ruumi, ent aitavad põrandad oluliselt puhtamad hoida. Kas tavalise tolmuimeja võib kapist välja visata? 

Loe lähemalt …

Miks Alfa ahi on hea valik?

Traditsiooniliste Itaalia roogade valmistamiseks on vaja õigeid, värskeid koostisosi, ent ka õiget tehnikat, mis võimaldaks näiteks pitsat küpsetada kõrgel temperatuuril ühtlaselt nii alt kui pealt. Itaaliast pärit Alfa pitsaahjud on tuntud üle maailma oma kvaliteedi, heade küpsetamisomaduste, elegantse disaini ja energiatõhususe poolest. Alfa on algusest peale keskendunud järjepidevale innovatsioonile, et parandada ahjude töökvaliteeti ja seeläbi pakkuda võimalikult meeldivat küpsetamiskogemus. Alfa ühendab endas traditsiooniliste puuküttega ahjude ja kaasaegsete terasahjude tootmistehnoloogiad, võttes mõlemast maailmast parimad omadused. Olgu selleks toote suurepärane kvaliteet või soov kiiresti saavutada pitsa küpsetamiseks vajalik ülikõrge temperatuur, Alfa ahjudel on mitu eelist.

Loe lähemalt …

Väliköök – 9 soovitust kujundamiseks

Kui sinu terrassilt leiab vaid grilli ja koti sütt, siis on aeg muutuseks. Eesti suvi on lühike, ent vägagi nauditav, kui sul on terrassil õige sisustus ja tehnika. Välikööki tuleks planeerida sama põhjalikult kui sisekööke, sest kui see on hästi kujundatud, on see ideaalne koht, kus pere ja sõpradega meeldivalt aega veeta, kui ilm vähegi lubab. Väliköögi seadmed (mööbel, pitsaahjud ja küptsetusahjud jne.) on üha kõrgtehnoloogilisemad ja korralikult sisustatud väliköök on moodsates katuseterrassidega korterites ja eramutes aina suuremaks müügiargumendiks. Toome välja mõned olulised nõuanded, mida tasub arvestada, kui planeerid omale välikööki.

Loe lähemalt …

Pitsa valmistamine kodus – see on lihtne!

Tunned puudust hõrkudest Itaalia maitsetest? Pitsa on itaalia toiduklassika, mis maitseb alati nii suurematele kui ka väiksematele. Lisaks on kodus võimalik valmistada pitsakate täiesti oma maitse ja eelistuste järgi ning nii saavad kõik pereliikmed toiduvalmistamises kaasa lüüa. Kodus pitsa valmistamine võib tunduda küll suure ettevõtmisena, kuid tegelikult on see üllatavalt lihtne - eriti kui pead kinni järgmistest põhitõdedest ning abiks on ka pitsaahi.

Loe lähemalt …

Kuidas sai alguse pitsa?

Pole ime, et pitsa on tänapäeval üks populaarsemaid toite, mida saad nautida ükskõik, millises maailma otsas sa paikned. See on äraütlemata maitsev, kõhtu täitev, lihtne valmistada ning veel lihtsam mõnest heast pitsarestoranist või -kioskist kaasa osta või kodus ise pitsaahjus valmistada. Millest sai selline hittsöök Itaalias alguse ja mis teeb pitsast ühe maailma kõige levinuma toidu? 

Loe lähemalt …