Akutrimmer BC3800 aku ja laadijata

Tootekood:
BC3800E

354.81

354.81
Kogus:

  • 38cm lõikelaius tamiiliga
  • 30 cm kolmiknuga
  • kiirtäitmisega tamiilipool
  • traksid
  • 2,4mm tamiil
  • Sujuva kiiruse muutmisega
  • Kuni 30 minutit tööaeg (2,0Ah akuga)
  • Harjavaba mootor

Kirjeldus

 

 

BENSIINIMOOTORI VÕIMSUS ILMA BENSIINITA

Vaheta fossiilkütused puhtama, rohelisema energia vastu. EGO Power+ murutrimmer pakub bensiinimootorile võrdelist võimsust, ilma sellega kaasneva müra, sekelduste ja mürgiste heitgaasideta.

EGO unikaalne patenteeritud Arc liitiumaku on ehitatud nagu ei ükski teine aku. Seetõttu toimib ta ka nagu ei ükski teine aku. Disainitud algusest peale nii, et see oleks võrdne bensiinimootori poolt pakutava võimsusega, on EGO Power+ 56V Arc liitiumakul uuenduslik disain aku jahutamise maksimeerimiseks. Erinevalt tavapärastest tellisekujulistest akudest, kus akuelemendid on kokku pakitud, kuumenevad üle ja lülituvad välja, hajutab EGO unikaalne Arc disain kuumust tõhusamalt.

Kõik akuelemendid on ümbritsetud unikaalse Keep Cool™ materjaliga, mis neelab soojusenergiat ja hoiab elemente kauem nende optimaalsel temperatuuril.

EGO Power+ Arc 56V liitiumaku kasutab intelligentset energiahaldust, et iga akuelementi pidevalt jälgida ja optimeerida, et saaksite alati parima võimsuse, jõudluse ja tööaja.

Erinevalt teistest tootjatest, paigaldatakse meie akud jahutamise tagamiseks tööriistadest väljapoole, mitte nende sisse. Tolmu ja niiskuse eest kaitseb neid vaikkate ning lööke ja vibratsiooni neelav korpus.

Kui tuleb aeg akut laadida, on EGO Power+ Arc Lithium 56V liitiumaku kõige kiiremini laetav aku.

Üks ja sama Arc liitiumaku sobib kasutamiseks kõikide EGO Power+ tootesarja tööriistadega. Klõpsake aku külge ja olete töötamiseks valmis.

Kõikidel EGO Power+ toodetel on kodukasutajatele 5-aastane garantii tööriistade ja 3-aastane garantii akude puhul. Profikasutajatele kehtib garantii 12 kuud.

LEEBEM TEIE KÄTELE, KÕRVADELE, RAHAKOTILE JA KESKKONNALE

EGO Power+ süsteem pakub bensiinimootoriga võrdelist võimsust, ilma selle negatiivsete külgedeta. See on lihtsam, puhtam, vaiksem ja väiksema vibratsiooni tõttu on seda mugavam kasutada. Väiksemad käitus- ja hoolduskulud tähendavad üleminekul EGO Power+ süsteemile pikaajalist säästmist. Lisaks, kuna kasutamisel ei teki heitgaase, saate anda oma panuse keskkonnamõjude vähendamisele.

Lisainfo

Kaal 4.35 kg
Trimmipea

Kiirtäidetav

Mootor

6000-7000 pmin sujuv

Müratase

LpA 80 dB(A)

Pikkus

186 cm

Niidulaius

Tamiil 38 cm, Kolmiknuga 30 cm

Aku

pole komplektis

Tööaeg ühe laadimisega

2,5Ah kuni 20 min
5,0Ah kuni 40 min
7,5Ah kuni 65 min