Robottolmuimeja VR300

Tootekood:
61826

974.99

Laost otsas

 • Vorwerk Kobold kolmanda põlvkonna mudel, millele on lisandunud täielik nutijuhtimine Android ja iOS (Apple) seadmete abil . Mobiilirakenduse abil on robot ühendatud kodusesse WIFI-võrku ning võimaldab täielikku ülevaadet roboti tööst. Otse telefoni ekraanilt on robotile võimalik määrata keelualad, millesse liikumist soovite välistada.
 • Ajakirja Digi robottolmuimejate testivõitja. Vaata kokkuvõtlikku videot.

Robottolmuimeja VR300 - kõrgtehnoloogiline igas detailis

 • Lasernavigeerimissüsteemi ning enam kui tosina sensori abil suudab navigeerida iga takistuse ümber:
 • Kobold VR300 navigeerib mööda tube süstemaatiliselt samaaegse positsioneerimise ning kaardistamise SLAM tehnoloogiat kasutades (simultaneous localisation and mapping).
 • Kolm esiosas paiknevat ultraheliandurit aitavad tuvastada läbipaistvaid või peegelduvaid takistusi.
 • Ultraheliandureid assisteerivad põrkeraua all asuvad kontaktsensorid, mis tagavad minimaalse puudutuse enne takistuse ümber liikumist.
 • Infrapuna sensorid roboti küljel ning all aitavad tuvastada trepiastmeid ja on abiks piki seina liikumisel.
 • Suudab ületada kuni 2 cm kõrgused takistused.
 • Tänu tugevale imujõule töötab tolmuimeja Kobold VR300 veenvalt igal vaibal ning kõval põrandakattel. See suudab koristada kogu elamise, jättes sulle vabaduse tegeleda asjadega, mida sa naudid.
 • Võimas Liitiumioonaku suudab töötada ühe laadimisega kuni 60 minutit ja ECO režiimis kuni 90 minutit ning koristada kuni 120m2 ala. Aku tühjenemisel liigub robot iseseisvalt laadija juurde ning jätkab peale laadimist tööd sealt, kus see pooleli jäi.
 • See intelligentne robot ei avalda muljet mitte ainult oma täpse navigeerimistehnoloogiaga. See saavutab ka suurepärase tulemuse. Ülimalt efektiivne ja vastupidav mootor tekitab tugeva imemisjõu ning uue ehitusega hari võimaldab isegi senisest paremat puhastustulemust. 1800 pööret minutis pöörlev peahari tagab süvapuhastuse vaipkatetel.

Kirjeldus

Tutvustus

Rakenduse häälestamine

NUTIRAKENDUSE VÕIMALUSED

RUUMI PLAAN
Esmase töötamise ajal uurib robot elamist rida rea järel ning salvestab tulemused ruumi plaani. Järgmiste koristamiste käigus järgib Kobold VR300 sama rada, tagades optimaalse koristustulemuse igal korral.

VIRTUAALSED KEELUJOONED (NO-GO LINES)
Mõned alad võivad olla isegi robotile raskesti ligipääsetavad. Need on võimalik mobiilirakenduse abil märkida selliselt, et need on koristamise alast välja jäetud.

TEAVITUSED MOBIILILE
Soovi korral saab Kobold VR300 teavitada koristamise lõpetamisest, saates teavituse otse mobiilse seadme ekraanile. Teavitus sisaldab infot, millised alad on koristatud ja kui kaua selleks aega kulus. Selliselt oled alati kursis, mida robot teeb. Samaviisi teavitab robot võimalikest vigadest ning annab otseviite võimalikele lahendustele.

KOHTPUHASTUS
Külaliste järel on mõned kohad eriti mustad? Pole probleem! Kohtpuhastuse ‘Spot Cleaning’ funktsiooniga püsib Kobold VR300 väiksemal alal (2 m x 2 m või 4 m x 4 m).

Lisainfo

Kaal 5 kg
Mõõtmed 34 × 34 × 9 cm
Tööaeg ühe laadimisega

max 60-90 min (in ECO mode)

Müratase

70 dBA

Komplektis

harjastega pöördhari, küljehari, kahekihiline filter, laadimisjaam, eestikeelne juhend

Sulle võib meeldida ka…