Tolmuimeja VK200 kõvapõranda otsikuga HD60

Tootekood:
34276

486.99

Laost otsas

Vorwerk Kobold VK200 imur on täiusliku puhastussüsteemi tuum koju, kontorisse või hotelli. Väikese voolutarbimise juures on see äärmiselt võimas püstine tolmuimeja. Kõvakattega põranda otsik HD60 imeb ühtlaselt tugevalt laialt pinnalt ning puuduvad ummistusaltid võllid ning harjad. Juurde saab valida erinevaid otsikuid põrandapesuks, vaipkatete imuks või värskenduseks, tekstiilpindade keemiliseks kuivpuhastuseks... Kui vajad kõiki neid kohe, tasub soetada täiskomplekt 34283.

Kirjeldus

Lisades vajaliku otsiku, võimaldab VK200 mugavalt tolmu imeda erinevatelt põrandakatetelt, kui ka keeruliselt ligipääsetavatest kohtadest. Lisaks tõeliselt ainulaadne tolmuimemine koos mopiga põrandapesemisega – see aitab oluliselt aega säästa. Tekstiilpindade kuivpuhastus võimaldab eemaldada vaipkatetelt ja madratsitelt lisaks tolmulestadele orgaanilised jäägid ning mustuse.

Komplektis on Vorwerk Kobold tolmuimeja imur VK200, Kõvakattega põranda otsik HD60, toitejuhe 10 m, filtrikotid 6 tk, Dovina aroomipulgad 6 tk.

Soovi korral saab juurde valida veel teisi lisaseadmeid ja -otsikuid põranda pesemiseks, vaipkatete imuks, tolmu võtmiseks põrandast kõrgemal või autos jm.

Tutvu täiskomplekti võimalustega:

Lisainfo

Kaal 4.875 kg
Mõõtmed 31 × 29 × 120 cm

Sulle võib meeldida ka…