Allahindlus!

Tolmuimeja VK200 elektriharjaga EB400

Tootekood:
34471

466.65

Laost otsas

Vorwerk Kobold VK200 imur on täiusliku puhastussüsteemi tuum koju, kontorisse või hotelli. Väikese voolutarbimise juures on see äärmiselt võimas püstine tolmuimeja. EB400 pöördhari tuvastab põrandakatte ning valib sobiva harja ning suudmiku asendi automaatselt. Juurde saab valida erinevaid otsikuid põrandapesuks, vaipkatete imuks või värskenduseks, tekstiilpindade keemiliseks kuivpuhastuseks... Kui vajad kõiki neid kohe, tasub soetada täiskomplekt 34283.

Kirjeldus

Vorwerk Kobold VK200 imur on täiusliku puhastussüsteemi tuum koju, kontorisse või igapäevaseks asendamatuks abivahendiks puhastusettevõttesse, hotelli, kauplusesse.

Väikese voolutarbimise juures on see äärmiselt võimas tolmuimeja. Lisades vajaliku otsiku, võimaldab see mugavalt tolmu imeda erinevatelt põrandakatetelt, kui ka keeruliselt ligipääsetavatest kohtadest. Lisaks tõeliselt ainulaadne tolmuimemine koos mopiga põrandapesemisega – see aitab oluliselt aega säästa. Tekstiilpindade kuivpuhastus võimaldab eemaldada vaipkatetelt ja madratsitelt lisaks tolmulestadele orgaanilised jäägid ning mustuse.

AUTOMAATNE ELEKTRIHARI imeb ühesuguse võimsusega vaippõrandatelt ja kõva kattega põrandatelt. Vaipade eriti põhjaliku puhastamise jaoks on see hari varustatud eraldi mootoriga, mis käitab integreeritud rullharja. Tänu oma mitmekülgsele funktsionaalsusele sobib automaatne elektrihari kasutamiseks enamusel põrandatel.
Kobold EB400 automaatne elektrihari mitte ainult ei ime tolmu ja mustust, vaid „kammib” samaaegselt vaipa pöörleva rullharjaga. Selliselt puhastatakse vaiba sügavamaid kihte ja eemaldatakse kinnijäänud mustus.
Põranda puhastamiseks automaatse elektriharja abil saate kasutada erinevaid tööre?æiime. Valitud tööre?æiimi näidatakse ekraanil. Hari tuvastab ise automaatselt oma anduriga ära põrandaliigi ja seadistab harjad vastavalt sellele, kas tegu on kõva kattega põrandaga või vaippõrandaga. Automaatne elektrihari käivitab põrandaliigi intelligentse tuvastamise kohe, kui lülitate tolmuimeja pealüliti kaudu sisse. Kui hari tuvastab ära vaippõranda, liigub imemisava allapoole ja hari puudutab vaippõrandat. Kõva kattega põranda puhul liiguvad tugirull ja eesmine harjariba koos tihendusribaga välja ja tagumine tihendusriba kaldub 90° andes nii alati maksimaalselt parima puhastustulemuse.

Komplektis on Vorwerk Kobold tolmuimeja imur VK200, automaatne elektrihari EB400, toitejuhe 10 m, filtrikotid 6 tk, Dovina aroomipulgad 6 tk.

Soovi korral saab juurde valida veel teisi lisaseadmeid ja -otsikuid põranda pesemiseks, tolmu võtmiseks põrandast kõrgemal või autos jm.

Lisainfo

Kaal 4.8 kg
Mõõtmed 31 × 29 × 120 cm

Sulle võib meeldida ka…