Blogi

Sääsepeletaja hoiab 12 tunni jooksul sääsed eemal

Sääsepeletaja hoiab 12 tunni jooksul sääsed eemal

Homeyardi pressiteade 10. Mai 2010

Eestis uudne termokeemiline sääsepeletaja ThermaCell hoiab 12 tunni jooksul 20 ruutmeetriselt alalt sääsed eemal. Tegu on kaasaskantava gaasitoitel kütteelemendiga, mis soojendab krüsanteemiõies leiduva aine (Alletriin) koopiaga immutatud matti ja sealt hakkab eralduma sääski ning teisi väikesi putukaid tõrjuvat auru.

Seadme käivitamise järel algab 2-3 minuti pärast toime ja 10 minutiga on sääsevaba tsoon loodud.

Alari Ilves, grille ja aiatarbeid müüva Homeyardi juhatuse liige: „Sääsepeletaja on hea vahend sääskede eemal hoidmiseks piknikul, matkal, aiatöödel, spordiüritustel ja mujal, kus sääsed tüütama kipuvad. Sääsepeletaja on ohutu koduloomadele ja inimestele, ei lõhna ega kleepu, lahtist leeki ei ole ning ta mahub taskusse. Tootja garanteerib 98% efektiivsuse.“

Odavaima sääsepeletaja jaehind on 395 krooni, komplekti kuulub gaasiballoon ja 3 tõrjeainematti 12 tunniks. Saadaval on patareitoitega aialamp-sääsepeletaja ning täitekomplektid 48 tunniks.

ThermaCell sääsepeletaja esmaesitlus toimus 2000. aastal. Tänaseks on selles tooteperekonnas üle 20 nimetuse ja neid turustatakse 18 riigis.

1986. aastal leiutasid ja patenteerisid Schawbel Corporationi insenerid ThermaCell tehnoloogia – juhtmevaba kaasaskantava energiaallika, mida toidavad vahetatavad gaasiballoonid. Sellest ajast on ThermaCell tehnoloogial arendatud rida tooteid nagu juuksekoolutid, liimipüstolid, pudelisoojendajad ning sääsepeletaja.

Homeyard OÜ on 2008 aastal asutatud ettevõte, mis tegeleb õues meeldivamat ajaveetmist võimaldavate toodete (grillid, väliköögid, sääsepüüdjad, sääsepeletajad, terrassisoojendajad) maaletoomise ning müügiga.

Lisainfo: www.thermacell.ee